Bizim yaklaşımımız

Ekibimiz, konut ölçeğinden kentsel tasarıma dek çok geniş bir yelpazede sürdürülebilir, rasyonel ve estetik peyzaj tasarımları ve iç mekan çözüm ve tasarımları gerçekleştirmektedir.

İnsan ölçeğini temel alan çoklu disiplinler ile ortak, ekolojist bir tasarım felsefesi ile hizmet vermekte olan ekibimiz, sektöründe pek çok saygın ulusal ve uluslararası yatırımcı, mimar ve şirketler ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. 

Biz;

Çizim hanem fikrinden yola çıktığımız grubumuz peyzaj mimarlığı, tasarım, peyzaj uygulama, mimarlık, iç mimarlık mühendislik ve süs bitkileri üretim faaliyetleri alanlarında profesyonel kadrosuyla birlikte hizmet vermektedir. Peyzaj Mimarlığı dalı altında başlayan bu serüvenimiz üretim ve peyzaj uygulama faaliyetlerinin dışında teraryum, özel günler için konsept tasarımlar, canlı bitki materyali ile aranjman çalışmaları, endüstriyel mobilya ve aksesuar tasarımı/üretimi gibi konularda da hizmet vermektedir.

Ekibimiz

Peyzaj Mimarisi ve İç Mimarlık alanında uzman kişiler tarafından oluşturulan ekibimiz Mimari çalışmalarının en doğru şekilde ele alınması ve doğru çözümler bulmaya çalışmakta ve size en kaliteyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.