Bizim yaklaşımımız

Ekibimiz, konut ölçeğinden kentsel tasarıma dek çok geniş bir yelpazede sürdürülebilir, rasyonel ve estetik peyzaj tasarımları ve iç mekan çözüm ve tasarımları gerçekleştirmektedir.

İnsan ölçeğini temel alan çoklu disiplinler ile ortak, ekolojist bir tasarım felsefesi ile hizmet vermekte olan ekibimiz, sektöründe pek çok saygın ulusal ve uluslararası yatırımcı, mimar ve şirketler ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. 

Biz;

Çizim hanem fikrinden yola çıktığımız grubumuz peyzaj mimarlığı, tasarım, peyzaj uygulama, mimarlık, iç mimarlık mühendislik ve süs bitkileri üretim faaliyetleri alanlarında profesyonel kadrosuyla birlikte hizmet vermektedir. Peyzaj Mimarlığı dalı altında başlayan bu serüvenimiz üretim ve peyzaj uygulama faaliyetlerinin dışında teraryum, özel günler için konsept tasarımlar, canlı bitki materyali ile aranjman çalışmaları, endüstriyel mobilya ve aksesuar tasarımı/üretimi gibi konularda da hizmet vermektedir.

Meet the Team

Write something about the people who make your business go or your philosophy behind customer service. Why? Because people want to know who they’re doing business with. It’s a human thing.

Regan McCook

Founder & CEO

Include a short bio with an interesting fact about the person.

Eric Teagan

Vice President

Include a short bio with an interesting fact about the person.

Timothy Barrett

CFO

Include a short bio with an interesting fact about the person.

Next Steps…

This is should be a prospective customer’s number one call to action, e.g., requesting a quote or perusing your product catalog.